Koncert v Praze – Letiště Praha Letňany

 

Po několika týdenních peripetiích je konečně hotovo. Smlouvy jsou uzavřeny, a pražský koncert má konečně své místo konání:
LETIŠTĚ PRAHA LETŇANY. STAGEHANDCZ se podíleli na stavbě podia pro kapelu KABÁT v pražských Letňanech. Na akci pracovalo více než 50 STAGEHANDS z našeho týmu.

Je to nejen pro Kabát nové místo, ale v důsledku to má oproti alternativám v Praze své jasné výhody. Odpadají problémy s hlukem, protože koncert je směrovaný ven z města a mimo obydlené plochy. Zároveň je cca 200m od místa konání přímo stanice metra: trasa C – Praha Letňany. S ohledem na úvahu o Národním stadionu je stanice řešená co do kapacity opravdu velkoryse. Naše doporučení pro pražské fanoušky je jednoznačné – přijeďte metrem! Auta nechte doma!

 

Pro fanoušky z přilehlých měst je přímo vedle vstupu do areálu koncertu před PVA jedno parkoviště, druhé záchytné parkoviště je přímo u metra, a kdyby ani to nestačilo, uzavřeli jsme dohodu s OC Letňany, kde je k dispozici další kapacita. Nicméně… opakujeme… chcete-li se vyhnout možným komplikacím, nechte auta doma, a přijeďte metrem.