Naši STAGEHANDS, FORKLIFT DRIVERS a SCAFFOLEDRS utvořili perfektní CREW pro tuto akci a to i během během pandemie nemoci COVID-19, což omezilo veškeré kulturní akce na minimum. Soutěž plná adrenalinu se odehrála i v rakouském Grazu, kde se naše CREW podílela na stavbě celé scény.

Práce probíhaly od 3. června a to téměř celý měsíc až do 26.6.2021

Ninja Warrior – Inzerovaný jako „nejsilnější show na světě“, formát „Ninja Warrior“, který byl úspěšný v mnoha zemích a pochází z Japonska. Silným kouskem je také to, co soukromý vysílač Puls4 dává dohromady, aby realizoval druhou sezónu show v legendární Daviscuphalle v Unterpremstätten na jihu Grazu: 30 kloubových nákladních aut dodalo mimo jiné 40 tun oceli o ploše 15 000 čtverečních metrů černého Moltona jedna vznikla Halle in der Halle a 140 lidí se podílelo na nastavení desítek překážek, kterým kandidáti čelí v sedmi programech. V současné době probíhá natáčení a díly se budou vysílat v září. Opravena je již třetí sezóna, která bude následovat v roce 2022.

Jak to vypadalo, se můžete podívat na tomto videu:

 

Houpejte se, skákejte nebo plavte: Puls4 přináší zpět „Ninja Warriors Austria“: Návštěva střelby na jihu Grazu, kde žádná překážka není příliš velká. A pokud ano? Pak zvlhne.