ELITE MODEL LOOK

Každý rok objeví soutěž Elite Model Look budoucí superstar modelingového průmyslu.

Od jejího vzniku, roku 1983, vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě.

Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě.

Soutěž Elite Model Look odstartovala kariéru mnohých tváří známých z titulek světových módních časopisů. Na molech Elite Model Looku se celému světu už představily modelky jako Gisele Bündchen, Natasha Vojnovic, Yfke Sturm, Diane Krueger a Linda Vojtová.

První supermodelky 80tých let jako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista a Stephanie Seymour byly v minulosti také finalistkami soutěže Elite Model Look.

Soutěž Elite Model Look se stala důležitou událostí v kalendáři lidí z médií, modelingového a módního průmyslu.

Díky struktuře soutěže Elite Model Look se každá vítězka národního finále zúčastňuje také mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro media.

Soutěž vrcholí večerním gala, na konci kterého porota, sestavená z mnohých světoznámých osobností, vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Prvních 15 finalistek získává dvouletou garantovanou smlouvu s agenturou Elite v celkové sumě převyšující jeden milion amerických dolarů.

V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991. Mnohým českým a slovenským modelkám pomohla tato soutěž odstartovat jejich kariéru. Je to hlavně Linda Vojtová, Linda Nývltová, Kristína Chrásteková, Denisa Dvončová, Ester Geislerová, Denisa Dvořáková, Michaela Kociánová, Hana Jiříčková či Michaela Hlaváčková.

V roce 2014 se finále uskutečnilo ve Španělském sále Pražského hradu a nám bylo ctí technicky zajistit tuto akci společně se společností T-Servis a dalšími…