Volejte: +420 702 177 944 / +420 725 879 575

Telefon +420 702 177 944 / +420 725 879 575

Email: daniel.flasza@stagehand.cz

stagehands slider 08

Run The Stage crew&production s.r.o. / stagehand.cz

We provide professional CREW & STAFF for concerts, festivals and any kind of events in European Union and around the globe.

STAGEHANDS, SITE CREW, FORKLIFT DRIVERS, STEELHANDS, SCAFFOLDERS, DRIVERS, LIGHT & LED TECHS.

SPOTTERS, STAGE MANAGERS, RUNNERS, HOSTESSES, RIGGERS, SCISSOR LIFT & CRANE OPERATORS and more...

Complete staff and support for organization, construction and set up of any kind of event. We run the stage...

Služby

STAGEHANDS PRAGUE CREW CZ – stagehand.cz – naši STAGEHANDS mají zkušenosti nejen v Praze a ČR, ale i po celé Evropě. Stavíme pódia na festivalech, koncertech, výstavách, veletrzích, módních přehlídkách, natáčení, TV i filmové produkci a dalších eventech.

Naše CREW má pracovníky v oboru STAGEHANDS, STEELHANDS, LIGHT techniky, LED techniky, SCAFFOLDERS, RIGGERS, FORKLIFT DRIVERS & OPERATORS, HOSTESSES, DRIVERS, RUNNERS a mnohem více personálu a služeb, které Vám můžeme v této oblasti poskytnout.

 

Run The Stage crew&production pro váš event – www.stagehand.cz – společnost, zajišťující organizaci, technickou produkci, výpomoc a zkušený personál – CREW pro akce a eventy v oblasti kultury, hudby, filmu, výtvarného umění, politiky, módy, televize a celého hudebně – zábavního průmyslu. Na trhu jsme již více než 10 let a pracujeme hlavně v České republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, ale i v celé EU a po světě.

Náš tým se podílel na více než 10.000 akcí v České republice, v Evropě a několik akcí i na jiných kontinentech. Stavíme a organizujeme koncerty, klubové koncerty, koncerty velkého formátu, letní festivaly, firemní večírky, módní přehlídky a prezentace, televizní show a živá vysílání, divadelní představení, setkání, tiskové konference, výstavy, veletrhy a další kulturní akce a eventy.

 

 

STAGEHANDS PRAGUE CREW CZ – stagehand.cz – Poskytujeme techniky, produkční, pomocné produkční, stagehands, steelhands, scaffolders, hostesky, forklift drivers & operators, light & led techs, lezce, riggery, řidiče a další kvalifikované osoby z různých oblastí potřebných na pořádané kulturní akce a akce hlavně z kulturního a zábavního průmyslu.

 

STAGEHANDS

Pomocná pracovní síla
při pořádání kulturních akcí. 

 STEELHANDS

Pracovník, který má vybavení
a zkušenosti pro práci s lešením. 

SCAFFOLDERS

Pracovník, který má vybavení,
licence a zkušenosti pro práci
s lešením ve výškách.

CREW BOSS

Zkušený ve vedení vícečlenného
teamu a komunikuje s produkcí
v českém i cizím jazyce.

FORKLIFT DRIVERS

Pracovník, který má licenci a
zkušenosti pro práci s vyskozdvižnym
v rovném i nerovném terénu.   

RIGGERS

Certifikovaní výškoví pracovníci,
kteří zvládají složité instalace
a technické práce ve výškách.

RUNNER

Spolehliví logističtí pracovníci
na velkých festivalech, jsou
zodpovědní za rychlý převoz věcí.

LIGHT TECHNICIAN

Personál zkušený v manipulaci
se světelnou technikou.

LED TECHNICIAN

Technik, který má zkušenosti a ví,
jak zapojit a operovat s LED obrazovkami.

FOLLOW SPOT

Pracovník, který umí spotovat
a má zkušenosti se s potováním,
případně i ve výškách.

HOSTESSES

Atraktivní profesionální hostesky
hovořící světovými jazyky.   

SCISSOR LIFT OPERATORS

Pracovník, který umí ovládat vysokozdvižnou
plošinu a má potřebné oprávnění.

DRIVERS

Profesionální řidiči s vlastním vozem
nebo dodávkou, kteří mají zkušenosti
a domluví se světovými jazyky.

CLIMBER

Specializujeme se na
různé druhy práce ve výškách!

 

Naším hlavním oborem jsou ROADIES – STAGEHANDS – bedňáci / STEELHANDS, DRIVERS, FORKLIFT DRIVERS, CLIMBERS A SCAFFOLDERS. Naši STAGEHANDS / STEELHANDS / SCAFFOLDERS pracovníci mají dlouhodobé zkušenosti s produkcí v zahraničí i u nás stejně jako FORKLIFT DRIVERS & OPERATORS, RIGGERS, LED TECHS, LIGHT TECHS, HOSTESSES, DRIVERS, SPOTTERS, PRODUCTION MANAGERS a kompletní CREW zvyklá pracovat v oblasti kultury a v zábavním průmyslu. Naše CREW patří k jedné z nejlepších v České republice a to díky získaným zkušenostem ze zahraničí, kde se kladou nejvyšší nároky na způsob práce bezpečnostní podmínky při stavbě kulturních akcí.

 

 

Můžeme nabídnout i dopravu pomocí os. automobilů, dodávek, kamionů, pronajímáme audio – video techniku, plošiny, světelnou techniku, radiostanice (vysílačky pro komunikaci s našimi STAGEHANDS, security…). Jsme schopni zprostředkovat pronájem další potřebné techniky za exkluzivní ceny od dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. To vše včetně zaškoleného personálu i s celkovou logistikou a dopravou (včetně případného bookingu hotelů) a vlastního cateringu.

Zabýváme se i vlastní produkcí a pronájmem prostor pro koncerty, akce, semináře, tiskové konference a další. Vše jak indoor tak open-air prostor. Máme exkluzivní ceny, díky dobrým vztahům s majitely prostor a několikaletým zkušenostem.

STAGEHANDS PRAGUE CREW CZ – stagehand.cz. V Čechách máme zkušenosti z prostor jako jsou Lucerna (Velký sál) nebo KC Vlatavská, které se řadí mezi fyzicky nejnáročnější prostory pro STAGEHANDS. Zároveň máme zkušenosti s produkcí v multifunkčních prostorách – SaSaZu, Tesla Aréna, Incheba Aréna, O2 Aréna, Průmyslový palác, Obecní dům či Pražský hrad. Stejné mnohaleté zkušenosti máme i se stavbou kulturních akcí venku – ty největší stadiony a arény v Evropě, Messe, Expo, out-door / in-door, hotely a další lokace.

 

Stagehands Prague – stagehand.cz
Scaffolders Prague – stagehand.cz
Steelhands Prague – stagehand.cz
Forklift drivers Prague – stagehand.cz
Drivers Prague – stagehand.cz
Hostesses Prague – stagehand.cz
Light technicians Prague – stagehand.cz
Stage crew Prague – stagehand.cz

Poptejte Stagehands

Chcete využít našich služeb? Využíjte snadný poptávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Formulář je nezávazný a na základě něj, vám bude vytvořena individuální kalkulace dle vašich požadavků.

Poptávkový formulář